• Üye Girişi:
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.
    GÖK-SUN-LU
    Misafir

Standart Göksun büyüyor ama...

Geçen gün bir grup Göksun'da ki yabancı nüfusu konuşuyorduk.Bir kısım diyor ki Göksunun büyüme iyi ekonomik anlamdan iyi oluyor bir kısmı da diyor Göksuna uygun olmayan yaşam tarzları ortaya çıkıyor.Bu konuda sizin görüşleriniz nelerdir.Ben İki yıl önce göksun anadolu Lisesinden mezun oldum oaraya da her taraftan öğrenciler gelmeye başladı orada herkes yeni gelenlerle arkadaşlık kurmaya çalışıyordu.Etkileşim olduğuna şahit oldum.Ama aklımada yalnızca bir kız kaldı her zaman kafası önde şuan çarşıda görüyorum yine öyle çirkin bir kız olsa neyse çok güzel bir kız adı fundaymış neyse şuraya gelecem örnek gösterebilecemiz kişilerde oluyor terbiyesine hayran kaldığımız gayrı edebi yaymak için çalışanlarda oluyor siz bu konuda neler düşünüyorsunuz + mı - mi?

SoSYoPaT
    Misafir

bu konu aslında sadece göksünun ve göksüna benze durumda türkiyedeki bir çok ilçenin sorunu... ilçe için ekonomik açıdan gelişmesi bakımından iyi ve güzel bir durum destekliyorum ama burda halka ve öğrencilere belirli sorumluluklar düşüyor halk elinden geldiğince öğrencilere yardımcı olmaya çalışacak onları tartaklamayı aklından geçirmeyecek öğrenciler ise geldikleri yerin örf ve adetlerine uygun davranacaklar...

yani lafın kısası iletişim içinde olacaklar hem ilçe efradı hem öğrenci kesimi...

GÖK-SUN-LU
    Misafir

sosyo kardeşim duygulurıma tercüman olmuşssun

SoSYoPaT
    Misafir

Alıntı GÖK-SUN-LU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sosyo kardeşim duygulurıma tercüman olmuşssun

tecrübe ile sabittir hocam bu yazdıklarım...

goksunlu46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkürler: 0
    Rep Puanı
    9854

üniversite ögrencileri dogal olarak bir ekonomik canlılık getirecektir ilçemize ama şu da bir gerçek ki üniversiteyi ahlaksızlık mekanı olarak algılayan ve ahlaksızlıgın adını özgürlük olarak gören birtakım kendini bilmez edepten yoksun bireyler giyim kuşamıyla,hal ve hareketleriyle ve olumsuz tavırlarıyla ilçemiz gençliğine kötü örnek olacaktır..

sevemedim vedalırı MaDaLYaLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    296
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkürler: 0
    Rep Puanı
    6471632

bence bu olay halkın dışa kapalı olmasından solayı böyle dşündüklerni düşünüyyorum ayrıca verdigin örnekteki kız gibi de olunmamamlı bence insan kendini dışa kapatıp öyle yürümemeli insanlar arsındaki iletişm böyle kuurlmamalı iyi iletişim içinde olmalıyız bunuda onları bizim gibi istememek onları oldugu gibi kabul etmektir buda empatiyi gerktirir insanlarla etkileşim içinde olnumaı ve dgişirim diye korkulmamalı iyi olan şeyleri almlıyız farklı kültürlerden zaten türk kültürü bu şekilde olulşmuş mdiye biliriz avrupa ve asyanın sentezi şeklinde
    **HEY BABBY!! Look my way**

GÖK-SUN-LU
    Misafir

madalyalı kardeş kurtlar için de kuzsu nasıl olur ben ylnızca çevremdekilerin bakış açısını biliyorum bence o en doğrsunu yapıyor dünya ahret bacım olsun

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)