• Üye Girişi:
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
    KLASS ÜYE KLASMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    395
    Teşekkür
    57
    Aldığı Teşekkürler: 106
    Rep Puanı
    1599398

Standart Şeref EROĞLU Meclis Yolunda!

Şeref EROĞLU Meclis Yolunda!
    Avrupa,Dünya Şampiyonu ,Olimpiyat İkincisi ve Bakan Müşaviri Milli Güreşçi Şeref Eroğlu siyasete giriyor.
    Avrupa,Dünya Şampiyonu ,Olimpiyat İkincisi ve Bakan Müşaviri Milli Güreşçi Şeref EROĞLU siyasete giriyor.

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ndeki (GSGM) Bakan Müşavirliği görevinden bu gün saat:15:00 itibari ile resmen istifa eden EROĞLU yarın saat:11:00'de Akparti Genel Merkezi'ne giderek başvuru yapacağı ve seçimlerde milletvekili olabilmek için çalışacağı öğrenildi. Yapılan değerlendirmelerde EROĞLU 'na Kahramanmaraş İlinde büyük bir sevgi ve destek olduğu söyleniyor.

Şeref EROĞLU yaptığı açıklama'da ;

Bugüne kadar güçlü bir motivasyon ile sporcu olarak hizmet ettiğim ülkeme ve Kahramanmaraş'a sporu bıraktıktan sonra yeni proje ve fikirlerimle siyaset yoluyla hizmet etmek istiyorum.
    Tamamladığım eğitim alt yapım sporcu ve bürokrasi deneyimlerimle hazır olduğumu düşünüyor, heyecanımla AKP hizmet kervanının bir neferi olarak çalışma isteğimin genel başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve partim yetkililerince değerlendirileceğimi, Kahramanmaraşlı hemşerilerimin onayıyla bu hizmet isteğimin kabul göreceğini umut ediyorum. Bu kararımın bana, aileme ve ülkeme hayırlar getirmesini diliyorum. Saygılarımla.

AMİRALİ TİRŞİK ANDIRIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    14
    Teşekkür
    6
    Aldığı Teşekkürler: 12
    Rep Puanı
    2479

Bir şeref eksikti.O da olsun tam olsun bari.
    SEVDAMIZ,SEVDALIMIZ ANDIRIN

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Taglar