Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ....\includes\class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ....\includes\class_bbcode.php on line 2958
hayırlısı olsun
  • Üye Girişi:
Toplam 12 sonuçtan 1 ile 12 arasındakiler gösteriliyor.

Konular
    346
    Teşekkür
    6
    Aldığı Teşekkürler: 8
    Rep Puanı
    1162

Standart hayırlısı olsun

sanırım alanur ve elitçe süper mod olmuş elitçeye şaşırmadım ama alanura şaşırdım açıkcası bu hamlelerle yeni yönetim anlayışının önünü açmak için ve uzun zamandır beklenen yönetici değişikliği! beklentilerini boşa çıkarmamak adına kendi payıma düşeni yapıyorum ve kendi kendimi görevden alıyorum****** ( bunada yaptım bu forumda ya daha ne yapayım******) ve sanırım artık bu görevleri almamak lazım o kadar isteyen ve peşinde koşan varken yeni arkadaşların önlerini açmak lazım diyerek kırdığım üzdüğüm arkadaşlar varsa haklarını helal etsin diyorum ayrıca

yeni gelen ve gelecek arkadaşlara başarılar diliyorum
    .

please try again elitçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    201
    Teşekkür
    155
    Aldığı Teşekkürler: 45
    Rep Puanı
    617518

Alıntı SAWAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım alanur ve elitçe süper mod olmuş elitçeye şaşırmadım ama alanura şaşırdım açıkcası bu hamlelerle yeni yönetim anlayışının önünü açmak için ve uzun zamandır beklenen yönetici değişikliği! beklentilerini boşa çıkarmamak adına kendi payıma düşeni yapıyorum ve kendi kendimi görevden alıyorum****** ( bunada yaptım bu forumda ya daha ne yapayım******) ve sanırım artık bu görevleri almamak lazım o kadar isteyen ve peşinde koşan varken yeni arkadaşların önlerini açmak lazım diyerek kırdığım üzdüğüm arkadaşlar varsa haklarını helal etsin diyorum ayrıca

yeni gelen ve gelecek arkadaşlara başarılar diliyorum
    öncelikle tebriğin için teşekkür ederim sawas..
    Değişmeyen tek şey değişimdir.zaman gelecek bizde değişeceğiz..
    Forumun bakış açısı,durusu,vizyonu değişmeyecek biçimde her zaman en iyi değişikliği gerçirecektir.
    bu görevleri almamak lazım o kadar isteyen varken derken biraz zan altında bırakmıssın ama ** önemli değil.
    hakkımızda hayırlısı oldun diyorum.
    inş.. daha iyilere gideriz.
    Dun Gece avatarını öptümde yattım******

KuLuP!
    Bir Dünya

Konular
    346
    Teşekkür
    6
    Rep Puanı
    1162

rica ederim elitçe kimseyi zan altıdna bırakmak gibi bir amacım yok herkes bir yerlere gelmek isteyecektir mutlaka onun için sıkıntı yok bence görevini en iyi şekilde yapacağından da şüphem yok başarılar tekrar
    .

4. Aşağıdaki Üyeler SAWAS Adlı Kullanıcıya Bu mesajından Dolayı Teşekkür Etti:

elitçe (18-10-2010)

gururlanma insanoğlu... €mre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    432
    Teşekkür
    4
    Aldığı Teşekkürler: 0
    Rep Puanı
    3865650

tebrikler arkadaşlara fakat forumdaki on line üye sayısı yönetici dahil 2 elin parmakları kadar yok.öncelikle değişen yönetim foruma üye çekmenin peşine düşmeli, yoksa pc yi açıp foruma giriş yapıp hoşgeldiniz ..... foruma başarı ile giriş yaptınız demesi kadar forumdaykende başarılıydınız demesi önemli...başarılarrr

gunestenotesi güneştenötesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2497
    Teşekkür
    3
    Aldığı Teşekkürler: 13
    Rep Puanı
    13099580

yerinde saymakla olacak bir iş değil bu. ilerlenmezse ileri gidecekler ön saflara getirilmelidir.
    Eline sağlık sawas. senin emeğin daha önceki muktedirliğinde olağan üstüydü. slaytlarından izlediğim kadarıyla kolay kolay kimsenin başaramayacağı işlere imza atmışsın. eline sağlık.
    Şimdi anladım: Ne doğduğun ne de doyduğun yerdir asıl memleket !
    Sevdiğin nerde nefes alıyorsa, geri kalan heryer sana gurbet...

7. The Following 3 Users Say Thank You to güneştenötesi For This Useful Post:

KLASMAN (21-10-2010), Mahsun (24-10-2010)

Konular
    346
    Teşekkür
    6
    Rep Puanı
    1162

Alıntı güneştenötesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yerinde saymakla olacak bir iş değil bu. ilerlenmezse ileri gidecekler ön saflara getirilmelidir.
    Eline sağlık sawas. senin emeğin daha önceki muktedirliğinde olağan üstüydü. slaytlarından izlediğim kadarıyla kolay kolay kimsenin başaramayacağı işlere imza atmışsın. eline sağlık.

teşekkürler hocam ama onlar sadece benim değil başta emel abla hasan abim oğuz ramazan abi ayhan ve diğer yönetici abilerimin ve arkadaşlarımla değerli üyelerimizin katkılarıyla oldu inşallah benim ve emel ablanın ayrılmasından sonra yeni gelen ve gelecek olan arkadaşlarda tekrar forumu eski şaşalı günlerine getirirler bizlerde takdir ederiz
    .

9. The Following 2 Users Say Thank You to SAWAS For This Useful Post:

güneştenötesi (22-10-2010), Mahsun (21-10-2010)

O Artık Bir Baba :) SoSYoPaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1082
    Teşekkür
    4
    Rep Puanı
    18067

Elitçe ve Alanur'a görevlerinde başarılar dilerim. Görevlerini layıkıyla yerine getireceklerine şüphem yok. Savaş'ın ve Emel Ablanın görevi bırakmalarına ise diyecek bir şey yok, kendi kararlarına saygı duymak gerek.

Kahramanmaras.org hiç bir zaman kişilere bağlı kalmamıştır ve bundan sonrada bağlı kalmayacaktır. Her yeni gelen bayrağı bir öncekinden teslim alarak daha ileriye götürmek için elinden geleni yapmalıdır ve yeni göreve gelen arkadaşlarda bu bilinçte olan insanlar.

Sitemiz için hayırlı olsun.
    Copyright © SoSYoPaT

11. The Following 3 Users Say Thank You to SoSYoPaT For This Useful Post:

elitçe (24-10-2010), Mahsun (24-10-2010)

Konular
    346
    Teşekkür
    6
    Rep Puanı
    1162

Alıntı SoSYoPaT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kahramanmaras.org hiç bir zaman kişilere bağlı kalmamıştır ve bundan sonrada bağlı kalmayacaktır. Her yeni gelen bayrağı bir öncekinden teslim alarak daha ileriye götürmek için elinden geleni yapmalıdır
    mantık bu olmalı müdür bu cümlene sonuna kadar katılıyorum
    .

O Artık Bir Baba :) SoSYoPaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1082
    Teşekkür
    4
    Rep Puanı
    18067

Alıntı SAWAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mantık bu olmalı müdür bu cümlene sonuna kadar katılıyorum
    Bizler duygularıyla değil mantıklı düşünceler ile hareket eden insanlarız ve bize yakışanda bu olmalıdır yeğen. Bu nedenle göreve gelen arkadaşlara görevlerinde üstün başarılar diliyorum. Görevi bırakan siz değerli dostlarımıza ise emeklerinden ve çabalarından ötürü sitemiz adına teşekkür ediyoruz. Bu günden sonrada siz görevi bırakan eski yöneticilerimizi daha aktif bir şekilde sitemizde görmek istiyoruz ve böyle olacağınıda hiç şüphesiz biliyoruz.
    Copyright © SoSYoPaT

14. The Following 2 Users Say Thank You to SoSYoPaT For This Useful Post:

elitçe (25-10-2010)

Konular
    346
    Teşekkür
    6
    Rep Puanı
    1162

Alıntı SoSYoPaT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizler duygularıyla değil mantıklı düşünceler ile hareket eden insanlarız ve bize yakışanda bu olmalıdır yeğen. Bu nedenle göreve gelen arkadaşlara görevlerinde üstün başarılar diliyorum. Görevi bırakan siz değerli dostlarımıza ise emeklerinden ve çabalarından ötürü sitemiz adına teşekkür ediyoruz. Bu günden sonrada siz görevi bırakan eski yöneticilerimizi daha aktif bir şekilde sitemizde görmek istiyoruz ve böyle olacağınıda hiç şüphesiz biliyoruz.

bir atasözü vardı da burada kullanmayayım******
    .

gunestenotesi güneştenötesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2497
    Teşekkür
    3
    Aldığı Teşekkürler: 13
    Rep Puanı
    13099580

yeni yöneticilerimiz siz sakin ve temkinli olun yeter. yoksa böyle şeyler olacaktır mutlaka olacaktır. metinlik diliyorum.
    Şimdi anladım: Ne doğduğun ne de doyduğun yerdir asıl memleket !
    Sevdiğin nerde nefes alıyorsa, geri kalan heryer sana gurbet...

17. Aşağıdaki Üyeler güneştenötesi Adlı Kullanıcıya Bu mesajından Dolayı Teşekkür Etti:

elitçe (26-10-2010)

Konular
    346
    Teşekkür
    6
    Rep Puanı
    1162

Alıntı güneştenötesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni yöneticilerimiz siz sakin ve temkinli olun yeter. yoksa böyle şeyler olacaktır mutlaka olacaktır. metinlik diliyorum.
    .

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Taglar