Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ....\includes\class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ....\includes\class_bbcode.php on line 2958
AKEDAŞ'tan Kahramanmaraşspor'a 53 bin TL yardım
  • Üye Girişi:
Toplam 9 sonuçtan 1 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.
    O Artık Bir Baba :) SoSYoPaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1082
    Teşekkür
    4
    Aldığı Teşekkürler: 8
    Rep Puanı
    18050

Standart AKEDAŞ'tan Kahramanmaraşspor'a 53 bin TL yardım

AKEDAŞ'tan Kahramanmaraşspor'a 53 bin TL yardım

TFF 2. Lig 4. Grup'ta maddi imkansızlıklar nedeniyle zor günler geçiren Kahramanmaraşspor'a Adıyaman-Kahramanmaraş Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından (AKEDAŞ ) maddi destek sağlandı. AKEDAŞ ortaklarından Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO ) Başkanı Mehmet Balduk takıma 53 bin 500 TL maddi yardımda bulunma kararı aldıklarını söyledi.

Sezon başından bu yana futbolcuların para almadığı Kahramanmaraşspor'daki maddi kriz AKEDAŞ'tan gelen yardımla son buldu. Futbolcuların Elazığspor maçı öncesinde başlattığı ve Mardinspor maçı öncesinde de devam ettirdiği idman boykotu bu gün son bulurken yapılan yardımın cuma günü kulübe ulaştırılacağı kaydedildi. Kahramanmaraşspor yöneticileri Fikret Fındık ve Ali Ünlü KMTSO Başkanı Mehmet Balduk'a teşekkür ziyaretinde bulunarak, yaşanan zor günlerde yapılan bu yardımın kendilerine derin bir nefes
    aldırdığını söylediler.
    KMETSO Başkanı Mehmet Balduk, her zaman Kahramanmaraşspor'un yanında yer aldıklarını belirterek, "Her yıl TSO olarak Kırmızı-beyazlı ekibe destekte bulunuyorduk. Ancak bildiğiniz üzere bizim gibi kurum ve kuruluşların spor kulüplerine yardım yapması yasaklandı. Ancak biz yine de yaşanan bu zor duruma kayıtsız kalamadık. Yöneticilerle yaptığımız görüşmelerde ilk etapta yaşanan sıkışıklığı atlatmak için gereken meblağın bildirilmesini istedik. Onlarda futbolculara dağıtılmak üzere 53 bin 500 TL'lik bir
    rakam ortaya koydular ve bizde AKEDAŞ olarak bu rakamı karşıladık. Kahramanmaraşspor hepimizin takımı ve destek olmak zorundayız. Sanayici arkadaşlarıma da bu yönde tavsiyelerde bulunuyorum. İnşallah en kısa sürede bu sıkışıklık atlatılır ve istenilen hedeflere ulaşılır" dedi. AKEDAŞ'ın Kahramanmaraş ve Adıyaman'da faaliyet gösteren bir kuruluş olduğunu belirten Mehmet Bulduk ilerleyen günlerde Adıyamanspor'a da maddi destekte bulunabileceklerini sözlerine ekledi.
    Kahramanmaraş Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Fındık ise yapılan yardımın zamanlama açısından çok önemli olduğuna dikkat çekerek, "Çok zor günlerden geçiyorduk. Bu yardımla derin bir nefes olduk. Zaten her zaman başkanımız yanımızda yer aldığını hissettiğimiz bir kişi. Belki de bu yardım takımın play-off'a çıkmasını sağlayacak. Çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
    Fikret Fındık ziyaretin sonunda Mehmet Balduk'a Kahramanmaraşspor'un kombine kartlarından hediye etti.
    Öte yandan Elazığspor maçının ardından istifa eden Rahim Zafer'in ardından teknik direktörlük görevine Ankaragücü'nün eski futbolcularından Fuat Akyüz'ün getirildiği öğrenildi. Akyüz'ün yarın kente gelerek takımla çalışmalara başlaması bekleniyor.

haber46
    Copyright © SoSYoPaT

_HayaL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1204
    Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür: 1
    Rep Puanı
    151

bizim patronların gözü boldur **

ŞüpheciLiğimin seßeßi insanLar Ya da insan oLup insanLık dı$ı roL yapanLaR..!

kafkef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    291
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    163

köşeyi döndük **
    Adıma dilin dönmüyorsa bana kısaca KAFKEF de!..

B U R D A Y I M Mahsun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2572
    Teşekkür
    76
    Aldığı Teşekkürler: 104
    Rep Puanı
    256937

evet evet bak dönmüsler sonuc yine adim adim ücüncü lig bence bir dahada cikamazlar yaziiik....

please try again elitçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    201
    Teşekkür
    155
    Aldığı Teşekkürler: 45
    Rep Puanı
    617501

benim de öyle bi akedaşım olsa ne iyi olur **
    Dun Gece avatarını öptümde yattım******

KuLuP!
    Bir Dünya

kafkef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    291
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    163

acaba hangi golcü futbolcuyu transfer etsek**
    Adıma dilin dönmüyorsa bana kısaca KAFKEF de!..

Y.UYGUN46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Teşekkür
    1
    Aldığı Teşekkürler: 0
    Rep Puanı
    143

Eyvah düştük.

ALEMİN KRALI By-SuNSeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    125

53 bin tl mi cok kucuk bir para böyle bir haberide yapmaları bence ayıp olmuş.Koskoca marasspor 53 bin tl ile ne yabacak oyuncu bile alamaz**
    Ben okyanuslar ortasında kalmış küçük,kırık ve garip bir yelgen...Sense ruhumun derinliklerinden gelip esen hafif bir meltemsin....

Edelerin Edesi purtaş ede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    53
    Teşekkür
    0
    Rep Puanı
    821434

başlık çok manidar:AKEDAŞ'tan Kahramanmaraşspor'a 53 bin TL yardım

bizim takım, zaten batmış. akedaş bu yılki zekatını hayır kurumumuz k.maraşspora bağışladı gibi bir şey...

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)